Показать сообщение отдельно
Старый 20.10.2017, 16:43   #459
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Многокорпусное содержание пчел

Сьогодні проливав біпіном. Думав повитягую позначені рамки де був розплод, та де ж там!... Дехто десь накрав собі ще корму (видно свіжак на місці роплоду), а в декого ще є личинки на 2-3 рамках. Це при тому що в нас холоднеча і не зовсім льотна погода з початку жовтня.
Десь читав, що бакфаст довго сіє, невже моя карпатка в 2-3 поколінні стала бакфастом? А якщо серйозно, то що вони думають зимою їсти?
Я зимую в одному корпусі рута (6-9 рам залишається по силі сім"ї). Закормлюю по обставинах 5-20 серпня по 6-15 л.сиропу (так щоб залились і почали тягнути язики). При закормі знімаю утеплення, льотки не скорочую (нижній на весь корпус). Матки переважно перестають сіяти на певний час, але потім знову беруться за справу з подвійною силою до листопада....
Як результат їх повномедні рамки знов стають маломедними, а в мене болить голова при остаточному зборі гнізда на зиму. Третій сезон вже борюсь з такою працьовитістю маток.
Хто зимує на одному корпусі, де ви берете повномедні? Що я роблю не так? Чи то прояв м"ясистості породи моїх бджіл?
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием