Показать сообщение отдельно
Старый 04.01.2012, 22:16   #35
Anatoli
Бывалый
 
Регистрация: 28.03.2011
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 80
Ульи: українці і часково дадани.
Адрес: Вінницька обл.Теплицький Р-н.с.Соболевка
Возраст: 53
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 81
Поблагодарили 230 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 194
Anatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зимовка на воле

Доброго всім вечора!Я теж вимушений був ставити в одну сім*ю в пакеті корм.(МЕДОВУ СИТУ 2 ДО 1)Одна на всю пасіку яка так і незаспокоїлась,з осени.Неможу зрозуміти що з нею коїться.Кормів було вдосталь так як формую гнізда з повномедних рам ,мишей немає,від кліща оброблена,сім*я пішла в зиму на 6 рамках (вулик українка льток на холодний занос і він один у вулику)Думав ,що жарко зняв утеплення,відкрив повністю льоток-недопомогло,коли попробував верх рамок то мабудь погнали розплід.Вчора поставив корм в пакеті 0.5 літра за ніч втянули аж пакет,сьогодні знову поставив трохи більше,думаю ,що до весни недотянут ,якщо погнали розплід,ще до обльоту далеко,може у когось таке було?
Anatoli вне форума   Ответить с цитированием