Показать сообщение отдельно
Старый 12.04.2016, 22:25   #824
Hurido
Активный участник
 
Регистрация: 11.04.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак
Адрес: Україна, Закарпатська обл.
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 16 раз(а) в 10 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 104
Hurido скоро станут замечать
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
...щось мені підказує,що ви запізнились з розширеням гнізд,бджолам стало тісно і вони надумали шукати просторіше житло,при тихій заміні так багато маточників небуває.
Така думка і в мене майнула.І більше всього шо в інших вуликах де трутнів тягнуть там вже подумують над роїнням. В нас весна розбуянилась трошки раніше і вже триває так добротно. Звісно раня але з погодою і сонцем + квіте все повним ходом(абрикоси вже навіть відцвіли).А склалось так шо добратись до них міг тільки на там тих вихідних(

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Возможно пропала матка,или при предыдущем осмотре придавили.И пчелы на открытом расплоде потянули маточники, в роевое состояние они не входили.....При осмотре обратите на поведение, если матка отсутствует, пчелы громко жужжат, машут крыльцами и беспокойно себя ведут....
Якраз такий стан я і спостерігав - жужання, крила, неспокійність. В одному вулику зверху розгризений маточник здається був, в другому непамятаю((( У всякому випадку щоб отримати чіткішу картину і приміряти вже до ситуації ваші поради, треба заглянути у вулики.

Висновок для себе роблю такий: 1.Пізно заглянув до них.2.Пізно розширив гнізда сушу і вощиною. 3.Дарма вирізав всі маточники.4.Не взяв до уваги гарну погоду і як наслідок всі бджолині процеси трішки швидше відбувається ніж припускав.5.Відсутні базові навики

Последний раз редактировалось Hurido; 12.04.2016 в 22:27.
Hurido вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Володимир Jos (15.04.2016), ДобровоЛ (13.04.2016), спасатель 101 (14.04.2016)