Показать сообщение отдельно
Старый 09.02.2017, 22:53   #359
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как избежать роения

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
В конце лета - сентябре никто не роится. Не путайте болезни пчел (слёты) и тихую замену маток с роением.
Цікава тут річ виходить: злітать бджоли то злітають, у самого за весь період пасічникування теж пару злетів було. Це коли ще не знали ,як боротися із Вароа. Але куди вони злітають? Цікаво, а хтось у згадану Димасом пору ловив зліталих бджіл?
Я найпізніше взяв роя десь 9 вересня. Що то був саме рій, вияснив по його будівельній активності,- відбудував і засіяв 5 рамок на 300 за 9 днів. Вулик з пустими рамками стояв на пожежному балконі 5 поверху, а я був у відпустці. Час його появи вирахував по розплоду. Більш пізніх роїв мені не зустрічалося.

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Та я никому не верю, а особенно журналистам, поэтому сам протестирую бакфаст вдоль и в поперек, группу семей, дочек, и расскажу были рои или нет. Правда роение, больше зависит, не от породы, а от технологии.
Щодо "щупання" власними руками - стовідсоткова підтримка. А й журналісти теж різними бувають. І з цим теж згоджуюсь. Моя спеціалізація - фото.
Але років з 5 тому я придбав був пакети карпатки-100.Поставив другі корпуси через РР, а через тиждень почав перегляд на предмет маточників. З п"яти сімей - а жодного маточника, навіть мисочки так і не знайшов. Отож і надумав був усі сім"ї перевести на цю породу, яка роїнню не піддавалася. Але потерпів фіаско, хоч замовляв маток у самого заводчика тієї сотки....
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Граніт (09.02.2017)