Показать сообщение отдельно
Старый 04.01.2024, 11:12   #10
Лиза
Бывалый
 
Аватар для Лиза
 
Регистрация: 30.01.2018
Пчелостаж: 15
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежак, 10 рам корпусные
Адрес: Кировоградская обл, Украина
Сообщений: 10,072
Сказал(а) спасибо: 8,327
Поблагодарили 7,295 раз(а) в 1,318 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 72
Сказали "Не согласен!" 50 раз(а) в 38 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1309
Лиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутациюЛиза имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зараз на пасіці 2024

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Вперше зимую з невтепленними сім'ями,сташновато,після 15 лютого буду утеплювати.По кліщу хтось писав що обробками виростив бронебійного кліща,якого вже ніякі яди не брали.Коли починав пасічнекувати,обробляв один раз восени щавелькою через випарювач і пластини на зиму,а тут взе бачу по три обробки біпіном.Декілька років тому мав великі проблеми з-за кліща,Ніко порадив пижму в димар,вважаю допомогає+корінь хріну.під низ вощений папір з під вершкового масла,який через тиждень виймати і спалити,на зиму один раз,але якісно біпіном і пластини,сам не знаю які кращі.

На зиму пластини? Сподіваюсь Ви хоч зараз такого не робите?

Я теж поки не втратила через кліщ пасіку, робила першу в сезоні обробку аж в серпні - декілька раз обробляла біпіном. А потім заключну обробку восени, теж біпіном. Сімї при таком методі в зиму йшли набагато слабші ніж зараз коли переглянула підхід до цієї проблеми. Так як сімей тоді була менше то ще поверх рамок розложувала часник.
Зараз - весною пластини, червень (у нас це безвзяточний період) пластини, серпень - пластини. Двухразова обробка біпіном в жовтні. Затратніше, але кінцевий результат мене влаштовує.
Лиза вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Roman5 (26.02.2024), Viktor56 (04.01.2024), Voha (04.01.2024), АндрейБуки (12.02.2024)