Показать сообщение отдельно
Старый 06.12.2017, 13:08   #22
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1045
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Коммерческое опыление, пчелами.

05.12.2017 року відбулася конференція "Овочі та фрукти України 2017". Andriy Yarmak (Investment Officer у Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) виклав презентацію щодо опилення. Роздрукуйте та давайте всім фермерам.










Також мав з ним розмову:
Vladimir
Окремо хотів написати слова подяки. Ви робите велику справу! На сьогодні дуже мало бджолярів отримують кошти за запилення товарних сільгоспкультур. І хтось це мусить зіштовхнути з місця.

Andriy Yarmak
Дякую, Володимире! Це питання вже зрушило з місця, але нам бракує і досвіду і нормальних дослідів, які б показували економічну доцільність запилення.
Поки що коштів на це у мене немає, але я їх стараюся знайти.

Vladimir
Це питання повинно турбувати саме фермерів, а чомусь турбує бджолярів. Чому так, це дуже прикро.

Andriy Yarmak
Фермерів воно давно турбує, бо ВСІ, без виключення, мають власні пасіки
Я зараз говорю про виробників фруктів
Просто воно для них збиткове, адже сад цвіти лише 2 тижні, а потім потрібно займатися пошуком медоносів і т.п.

Vladimir
Чув, що деяки сади роздавали безкоштовно бджолопакети на подальше опилення. Дуже цікава тема.

Andriy Yarmak
Я думаю, що ми знайдемо механізми співпраці з садівниками. Дуже багато адекватних людей в цій категорії. Це дійсно хайтек нашого агробізнесу.

Vladimir
Буду слідкувати та доносити Вашу інформацію до бджолярів на різних форумах.

Последний раз редактировалось Happy hiver; 06.12.2017 в 13:25.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (06.12.2017), Urik (06.12.2017), АНД (06.12.2017), Андрей Андреевич (06.12.2017), Димас (06.12.2017), Кудлянин (06.12.2017), МЭД (06.12.2017), ссс1 (06.12.2017), Юрий Нефёдов (06.12.2017)