Показать сообщение отдельно
Старый 20.08.2016, 19:27   #5
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 432
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Что за болезнь?

Цитата:
Сообщение от MaXUA123 Посмотреть сообщение
Вибачайте помилочка вийшла, то на Галатюк а Нагорнюк
ось відео
https://www.youtube.com/watch?v=uj400BYE8ys

Щодо суші якщо вона без меду, то дезінфікується без проблем і на аналіз меду нічим не вплине. Таку дезінфекцію рекомендував Руденко, а він знає що говорить. А що робити вирішувать вам.
Я і раніше був у шоці від якості вощини - з 10 см коржа воску 1-2 см відслоюється парафіну (чи ін воскоподібноі фігні). Тепер як глянув це відео взагалі волосся дибки. З 11 великих виробників тільки 4 "мають допуск". Хоча на всіх пачках гордо пишеться дсту, але жоден виробник не відповідає стандарту на 100%. Раніше думав, що через подорожчання електроенергіі про автоклав забудуть різні відносно дрібні пп і чп, а тут тільки вони і увійшли в четвірку " допущених". Я розповідаю клієнтам про переваги сотового меду, а тут виходить, що від такоі " вощини" не тільки у бджіл може бути " алергія" а й у клієнта... Купуючи за не малі гроші вощину я просто хочу бути впевнений в іі якості і робити якісний продукт - щоб соромно не було.
Чи є в нас на форумі тема про якість вощини, як ні то прошу адмінів створити таку. Підкажіть хто і як перевіряє якість вощини?
P. S. Трохи не по темі, але ж болячки без стерильноі вощини не позбудешся.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bee-beep (14.08.2017), stolyar68 (25.01.2017), Александр70 (21.08.2016), дзюбек (30.05.2017)