Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2017, 13:47   #230
mur
Бывалый
 
Аватар для mur
 
Регистрация: 05.06.2014
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 6
Ульи: Альпійський (рамка h=210)
Адрес: Україна, Львіська обл, Дрогобич
Возраст: 67
Сообщений: 291
Сказал(а) спасибо: 100
Поблагодарили 721 раз(а) в 142 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 6 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 207
mur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мои ошибки в пчеловождении

..таку помилку робив: навесні розвинулась сильна сім'я, але матка, мабуть, стара і сіяла багато трутня. Згодом навішали маточників і був вихід рою, але рій повернувся на протязі години в вулик. Судячи по всьому, матка під час цього вильоту пропала, бо потім при оглядах засіву вже не бачив. Я залишив в сім'ї маточники, щоб вивели собі матку. Але було у вулику дуже багато трутня, якого я вирішив частково позбутись з допомогою придбаного пару років тому трутневловлювача. Повішав його на льоток, і за 2 дні (за 2 прийоми) витяг звідти десь до тисячі трутнів. Але потім схаменувся: якщо вийде матка з маточника, піде на обліт, то теж піймається і загине в купі трутнів! Швиденько зняв трутнеловку, передивився тих "усопших" трутнів. Матки не побачив, але нема гарантії, що її (трупа) там не було... При останньому огляді вулика засіву ще не було, а матку побачити мені складно, там дуже багато бджоли, хоч і робив від сім'ї 2 відводка. У одному з цих відводків вже бачив перший засів; в іншому не побачив. Наступний огляд - через тиждень, тоді вже точно стане ясно, чи буде там плідна матка, чи підсаджувати.
mur вне форума   Ответить с цитированием