Показать сообщение отдельно
Старый 13.11.2014, 20:44   #506
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2974
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Хвастаемся своими изделиями

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Весь район в лісах
Ліс є. І пиломатеріалів достатньо. Та ще й я на лісопильні працюю, можу якісь обрізки,- типу на кришу, рамки - навозити безкоштовно. А на корпуси приходиться платити. Обрізна чищена дошка (32х120), - на долівку, - коштує біля 100 грн. за квадратний метр. Добре з такою працювати, та шукаю більш дешевші варіанти.
Можна купити обрізну нечищену, коштувала вона 2 місяці тому 1400 грн., тепер не знаю. І її ще треба висушити, пропустити через рейсмус, тож... вибрав взагалі дешевий варіант.
В хазяїна під навісом складені 2-х метрові відрізки необрізної 50-ки. Ціна за куб 600 грн. Я вибираю ті дошки, що мені потрібні. Потім дома обрізаю (купив на весні станок "Могилевлифтмаш"), везу на цех на рейсмус, щоб підігнати товщину. На цеху як домовишся. Позаминулий рік за куб здерли 500 грн., в минулому 200, в цьому 300. Зазвичай беру 2 куби, ось і рахуйте. Не забудьте доплюсувати інструмент, розходні матеріали. До відома, середня заробітна плата в мене 1400. Добре, що жінка ставиться з розумінням, та буває не втримається і бурчить. Хоча в цьому році не свариться, доход від бджільництва зі знаком +.
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
40% на дрова
Не може бути, щоб з необрізної дошки йшло 40% на дрова. Купуєте Ви, скажемо, дошку шириною в 30 см, при 4-х метрах це 0,06 куба. Одна необрізна сторона входить в ціну, інша ні. Після обрізки залишиться чиста дошка шириною як мінімум 26 см. 1см на планки в рамки, 25 на корпуси. На рейсмусі Ви зженете 1см, тож на дрова чи тирсу піде як максимум 25%.
бігунець вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
vodolej (14.11.2014)