Показать сообщение отдельно
Старый 21.03.2019, 12:06   #9
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1045
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Реєстрація пасічником фізичної особи-підприємця (відкриття ФОП)

Вибір КВЕДів

Де шукати КВЕДів, я показав в першому пості. Тут викладую КВЕДи, які я обрав. Обрав не з першого разу. Отже:
Код КВЕД 01.49 Розведення інших тварин;
Код КВЕД 10.89 Виробництво інших харчових продуктів, не віднесених до інших угруповань;
Код КВЕД 46.38 Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками (основний);
Код КВЕД 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок;
Код КВЕД 96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у.;
Код КВЕД 98.10 Діяльність домашніх господарств як виробників товарів для власного споживання;
Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;
Код КВЕД 47.29 Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах;
Код КВЕД 47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах;
Код КВЕД 47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами;
Код КВЕД 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет;
Код КВЕД 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами;
Код КВЕД 32.99 Виробництво іншої продукції, н. в. і. у.

Один з кодів повинен бути основним. Тому Вам треба визначитись, яка основна діяльність буде у Вас. Я не буду займатись продажами питними медами, а отже вони тут відсутні.

Як Вам змінити коди? Все досить просто. Для початку Вам необхідно отримати електронний ключ. Я отримав його безкоштовно через Приватбанк:
1. Заходите в Приват24, йдете в розділ Всі послуги - Бізнес - Отримати електронний ключ. По підказкам зберігаєте його на компі і задаєте пароль.
2. Далі реєструєтесь за допомогою цього ключа в особистому кабінеті Мінюсту: https://online.minjust.gov.ua/login

3. Йдете в розділ Послуги - Подати заяву - Державна реэстрація бізнесу -
Фізичні особи - Державна реєстрація змін до відомостей про ФОП:

4. Вносите всі коди, які Ви бажаєте додати, видалити чи зробити основним:

5. На наступний день Вам прийде на електрону пошту повідомлення, що Ваші зміни зареєстрували. Залишилось лише їх перевірити. Для цього знову таки йдете на сайт https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch , вбиваєте свій код та бачите всі зміни.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anatoliy22s (22.03.2019), ozi (21.03.2019), Лиза (21.03.2019)