Показать сообщение отдельно
Старый 20.08.2017, 16:45   #642
Devorabee
Новичок
 
Регистрация: 30.07.2017
Пчелостаж: 15
Пчелосемей: 20
Ульи: Многокорпусный, украинский
Адрес: Украина Хмельницкая обл. Каменец-Подольский район с Червона Чага
Возраст: 47
Сообщений: 6
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Devorabee на правильном пути
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Добавлено через 11 минут
Рік тому виміняв генератор в генераторщика за дві банки меду. Достав так би мовлячи з закромів. Я в нашому місті попитав - то є дефіцит тому що раритет. Він просто підключив і вуаля - крутиться - забирай. Цього року виточили ступіцу на два 203, вал. Розібрав медогонку і зваяв з поворотних касет радіалку. Шків і ремінь від Д208. Шків генератора кажись газоновський, я так думаю. Взяв у батька бо він переробляв генератор з газона на ваз. Можу помилятись. Ревізію не робив. А що в ню повинно входити. Ламелі нормуль на око без овала і канави. Крутиться вал легко. З ютуба судячи і струм хх в межах.
Якщо можете просвітити то пишіть по порядку як для початківця (давно вже не прцюю з елмашинами ) все що можливо перевірю. Бо кардинальне вирішення проблеми то шукати ще один.
Тестую без паса. Який момент на валу в холосту - тобто чи має він так легко зупинятись. Мабудь що ні імхо тому що з кінематикою - все доволі легко крутиться.
Повинен був потягнути. У всіх тягне.

Добавлено через 8 минут
Наскільки я зрозумів В Г108 штатно обмотка збудження підключена послідовно з якорем. Тіпа Я - один кінець якоря, інший на корпусі плюс вивід обмотки збудження і другий вивід збудження то Ш. Розеднав що було на корпусі і вивів ше один вивід.
Назвем його Ш1. Тобто підключаю Я і корпус - це напруга якоря. Ш та Ш1 - збудження. Я пробував без блока Сергія все на пряму - 12 В на якорь 12 в на збудження - чи можна так пробувати. Пробував коли не пішло з блоком. Ситуація таж сама на холосту стартує - зупиняю пальцями. Які ідеї?

Добавлено через 5 минут
Юрій. Дописую. Брав блок у Сергія. Без медогонки тобто скинутий пас генератор має розвивати якийсь момент на валу? Що ось так пальцями і стоп.
А про настройки бу- тут в холосту без медогонки не хоче при 12В що з приводом закрутить? Чи я не правий?
Devorabee вне форума   Ответить с цитированием