Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2017, 22:32   #854
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Страничка автомобилиста

Цитата:
Сообщение от yuasaver Посмотреть сообщение
з цим пунктом з вами не погоджусь, оскільки правила говорять, що зупинка на вимогу поліцейського здійснюється з дотриманням правил дорожнього руху, тобто якщо зупинка здійснюється в забороненому місці, або місці де може завдати перешкоду для інших учансиків, можна їхати до найближчого місця дозволеної зупинки
...Ваше право погоджуватись, чи ні... а моє право вільно пересуватись ТЗ якщо нічого я не нарушив. На Ланосі мене за 10 років зупинили разів 3-5 ...і то коли нарушав ПДР, а от на фурі -нема слів (рекорд був в ДНІПРІ, "проїхав город" 11 зупинок... ) ... і я ще маю з ними бути "ласковим"...зробивши два рейси на Донецьк на ГАЗ307 з Вінницькими номерами, всім "мєнтам" при зупинці давав доки на КАМАЗ з Хмельницькими номерами і аж за третім рейсом якийсь "сєржантік" в самому Донецьку обратив увагу на це... як це назвати : по народному ПАСУТЬСЯ на трасі.
А калюжа була зачьотна як звертати з Кіровоградської об"їздної на Умань , з права там був раньше щось наподобії ПОСТа... не одного я там обприскав . Вообще Кіровоградські на об"їздній також антирекорд установили... три екіпажі мене приїхало успокаювати, коли я їм права на вєсах начав качати ..година "кльову" у них пройшла без прибутку...потім зрозуміли що так і без заробітку можна остатись ,побажали щасливої дороги. А зупинятись ,щоб їм ускладнити ... вот я і зупинявся (перегороджував) перед вєсами (і ні туди ,і ні сюди) -вєсовий комплекс (а це сплошний кримінал) прекращав свою роботу...
П.С. ...а поліцейські при зупинці фури висотою 4метри і загруженою до потолка заганяти її на обочину мокру мають право ?...(мєнута діла і фура на боку)

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от yuasaver Посмотреть сообщение
Але в мене дещо інша тактика при зупинці: не встрявати спочатку в суперечку і не робити непортібних дій, а дати можливість поліцейському висказатись і показати його наміри, а також дати можливість якомога більше зробити процесуальних помилок, після того коли у поліцейського закінчуються слова і він не бачить активних дій зі сторони водія він впадає в ступор і от тоді наступає моя черга в залежності від ситуації...
Це сама правильна дія, а от опісля як вислухаєш його ... та я такий "білий і пушистий" як мене зупинять ...самий більший прокльон від мєнта 6уло побажання щоб я тріперу підхватив на трассі, на що я відповів що в мене на таких як він не підіймається (Дніпропетровський пост як звертати з Дніпра на Кіровоград)... в мєнта проступили сльози на очах
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anatolij (14.04.2017), Andruhan (14.04.2017), balian (14.04.2017), Urik (14.04.2017), Владимир Татомир (13.04.2017), Игорь Харьков (14.04.2017), Кудлянин (14.04.2017), МЭД (13.04.2017), Семеныч (15.04.2017)