Показать сообщение отдельно
Старый 07.09.2023, 17:15   #1198
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от анна сергеева Посмотреть сообщение
Сергію, як ми часто бачили, розмови про політику закінчуються образами. То чи є в цьому сенс? Переконати нікого не можливо.
Тут я зовсім не погоджуюсь.
Якщо так міркувати, то задумайтксь про ось що.
Путінська пропаганда змогла переконати мільони людей. В принципі він лише одна людина. І так, в нього на це пішло не одне дисятиліття. Тобто саме завдяки йому, одній людині вдалося зробити.
Як би наприклад президентом в свій час став Немцов, то росія може б і залишилась у своїй массі шовіністською, але навряд би вони скотилися до фашизму.
Це ж очевидно?
Що робилося в цей час по всьому світі із контрпропагандой? Та нічого крім глибого занепокояння.
Так само і в нас на форумі. А може за часів цензури на форумі можна було когось переконати схаменутись чи навіть переключити людину на нашу сторону.
Не потрібно ставити свої можливості на щабель нижче ніж в путіна.
Ми краплі в морі, але разом океан. І переможемо тільки всі разом і на фронті і у інформаційній війні.
Ми розплачуємось дуже дорого за наше замовчування. За не бажання відстоювати свої права. За те, що не цікавимось політикой бо всі одинакові і я нічого зробити не можу.
Те саме стосується порохоботів та трампістів.
Чому я бачу проблему порохоботства зараз, коли її мало хто бачить? Може тому що я будучи на майдані в грудні 2013го року знаходився біля першого поваленого Леніна, написав пост в якому спрогнозував що саме Путін забере Крим? Це зараз всім здається це очевидним. Але ж тоді це було далеко не так.
А ще в тому самому грудні я спрогнозував президенство Порошенка як компромісну фігуру між олігархами і їх договорнячком щоб ні в якому разі кардинально не змінилася корупційна система.
Ніхто із моїх знайомих майданівців не голосував за порошенка. Не вірю жодному його слову. Всі реформи зробилися завдяки міжнародному тиску з боку МВФ пряником та загрозою кнута з боку громадянського суспільства.
Не вірю жодним чином у щирість його намірів. Це політик дуже хитрий, досвідчений та обдарований маніпулятор. По суті вкрасти 10 грн щоб заволонтерити 2грн.
В який цікаво карман пішли збитки від схеми ротердам плюс?
І т.д. і т.п.
Звичайно що корупція за часів Зеленського нікуди не ділась. Але за це Зеленський має заплатити таку ж саму ціну як і Порошенко.
А ми якщо хочемо подолати корупцію в Україні, не маємо право обирати президента корупціонера на другий термін.
Тому які б красиві ті президенти не були, а маємо кожен раз ризикувати і голосувати за нового президента. З надією що за його часів почнеться справжня боротьба.
Про це треба говорити. Не можна замовчувати. Чи на форумі мало місця для бджіл що ми постійно витираємо політичні баталії?
ІМХО
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.

Последний раз редактировалось анна сергеева; 07.09.2023 в 22:54.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием