Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2015, 09:14   #14
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Минимальный набор инструмента для пасечной мастерской

Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Пане Ворон! Зі всією повагою, але Ви як завжди, кажете - наче дрова рубаєте! Будь ласка, можна трохи конкретики? Як, чого, скільки, чому... А не лише - не вийде, не так, треба так.
Я вже писав,але для вас повторюсь,я коли стикнувся з проблемою виготовленя вулика,а його виготовляв ручним інструментом (остався від діда),після тижня виготовленя,дав край дурній роботі,тому зразу взявся за документацію на 380в,а вже потім почав відштовхуватись від потреби станків.
Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Пане Ворон! Зі всією повагою, але Ви як завжди, кажете - наче дрова рубаєте!
Що думаю,те і говорю,дрова також рубаю,бо живу в селі,а фактично більше ріжу.бо 19 років пропрацював звалювальником лісу.
Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
О це вже аргумент. Але є на це зауваження - якщо ламається хоч якийсь станок, то це трапляється тільки під час його використання і саме в ту мить тільки він потрібен. Це тому, що я працюю по одній операції зі всім матеріалом.
Цілком згідний,але в універсалах один двигун,який живить кожну , по одній операції,коли згорить двигун,або политить передача,весь станок буде мертвий,а окремі станки гуртом не ламаються.
Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Вооще, интересно было бы услышать кто какие, сколько, каким образом изготавливает ульи и рамки?
Зайдіть в тему виготовленя вуликів,ми всі описували моменти виготовлення.

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Думаю, для рогатых рейсмус точно лишьний. Там нет фальцев априори и требования к качеству наружной стороны минимальны. Достаточно работать с одной внутренней базовой плоскостью.
От тут незгідний,робив 30 рогатих вуликів Кука,працювати з доскою після рейсмуса-пісня,а якщо ввадати що зовнішня стінка не варта уваги,то передня і задня варта уваги,бо до неї прикручуються роги,а бокова якщо буде виступати хочаб на 1 мм,там будуть затримуватись опади,от тоді ви зрозумієте про що я веду мову,а в багатокорпусній системі вуликів має бути повне взаємозаміщеня,бо працюють корпусами.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон на форуме   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (13.03.2015), Snowboarder (05.09.2016), tigor (15.03.2015), Urik (13.03.2015), zelya343 (07.01.2016), Дет Котэ (13.03.2015), Димас (13.03.2015)