Показать сообщение отдельно
Старый 02.05.2014, 19:49   #202
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 196
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вывод маток с переносом личинок

тут така халепа. вибрав хорошу сім"ю, щоб в ній закласти прививочну. два дні тому відбирав у неї рамку з розплодом. працюю завжди без рукавиць. все нормально. сьогодні відкрив, щоб підставити свій сот. прям як олень, без димаря, без рукавиць в порваних джинсах. а вони як скажені, обліпили всього. не знаю скільки- жала з ніг то прям зішкрябував. думав що можливо матку в минулий раз придушив, але свіжий засів є. правда був один момент, вирішив поексперементувати та натер руки травою, так як мяти не знайшов, то іншою, з подібнимм запахом. можливо це вона так подіяла. не знаю.
просто не знаю чи варто завтра з такої сім"ї брати матку та в ній ставити прививочну. як потім всі вулики стануть повні таких монстрів, то не знаю що буде. також не знаю, чи хороша ідея піселяти в іншу сім"ю, обжили ж то рамку не в ній. а в неділю вранці хочу вже їхати в Тернопіль. то бажано завтра провести всі роботи.

особливо злої сім"ї не спостерігалось раніше, але десь проскакували інколи злі. просто коли переводив в багатокорпусні- перемішалось і тепер не знаю де яка сім"я.

можливо прийму рішення завтра находу, якщо і далі будуть такі злі, то підселю сот в інший вулик.

Последний раз редактировалось iqor; 02.05.2014 в 19:57.
iqor вне форума   Ответить с цитированием