Показать сообщение отдельно
Старый 18.01.2017, 13:04   #94
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Центрифуга для добуваня воску

Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.

Добавлено через 4 минуты
п.с. перепрошую за орфографію, тицяю в одну вибиває іншу, а редагувати на люмї(всетаки нокіі) 630 проблемно.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ворон (18.01.2017)