Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2017, 10:44   #50
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

неодноразово звертав увагу на те, що агресивність бджіл не до всіх однакова.
Перший раз звернув на це увагу коли після перевезення на кочівлю колега щоразу відкривши засувку льотка тікав в гречку і за ним хмара бджіл, я ж як необстріляний теж тікав, але помітив що на мене бджоли незвертають уваги, мабуть тому що за кермом авто був всетаки колега а не я!!!. Після трьох чотирьох пробіжок я вже залишався а він з кожним разом біг все далі.
Був ще один випадок, мої сусіди по земельній ділянці, (не проживають, лише обробляють). Мої бджоли немов лише чекали коли з'явиться мужик, обов'язково одна дві дадуть меду. Жінку ж його непомічають. То він перестав ходити на город, приходив лише підгорнути плужком картоплю і то о п'ятій ранку.
Та й з моєю сім' єю не все однаково, до мене нормально, можуть вжалити, можуть за весь день ніразу, синові приходиться триматися подалі.
Кажуть що бджоли нелюблять різких запахів, нетерплять коней, собак, хоча мою кавказку ігнорують, їй навіть дали прозвище - собака пасічника.
можливо, з бджолами так як і з собаками, кажуть що від страху тіло людини виділяє певні феромони які відчувають собаки і нападають на слабших себе, коли ж тих феромонів вони нечують приймають нас зс сильніших, є в мене один такий товариш- підходить до будь якої собаки. Може і бджоли чують ті запахи.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexanдр (16.01.2017), Happy hiver (16.01.2017), бігунець (16.01.2017)