Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2018, 17:28   #3812
Gnat
Бывалый
 
Аватар для Gnat
 
Регистрация: 02.11.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: Дадан 10р. корпуси ,лежак
Адрес: Україна Львівськая обл. Львів -Дубляни
Возраст: 43
Сообщений: 1,833
Сказал(а) спасибо: 1,456
Поблагодарили 1,991 раз(а) в 259 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 9 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 407
Gnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутациюGnat имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Агресивність карпатки думаю пов'язана с наявністю інших пород в вашому регіоні зокрема бакфасту. Зараз це вже умовна назва помісі бджіл "карпатка". Бо карпатка миролюбива бджола. І сім'ї з тими матками яких Ви помістили у відводки можуть бути ще агресивніші якщо ці матки спаруються з трутнями бакфаст. Це моя така думка з приводу підвищення агресії місцевої бджоли на основі карпатки. Раніше карпатка такою агресивною у вашому регіоні не була?
Так матки неплідні облетяться не відомо на якому труті, бакфаст трута майже немає на пасіці переважає карпатка.Я не можу сказати , що мої карпатки злі як собаки, я з ними працював на рівні з бакфастом до вчорашньго дня. Скоріше це якийсь вплив погоди ну і дуже вони не люблять коли біля вулика якийсь тип косою махає Вот і дали жару. Доречі оглядав сьогодні 4 сімї біля хати , верхній корпус на 70% залитий і печатка 25%. Тянуть будяк разом з колючками в льоток

Последний раз редактировалось Gnat; 22.07.2018 в 17:30.
Gnat вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
seim (22.07.2018), АНД (22.07.2018)