Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2017, 21:14   #20
Antton
Бывалый
 
Регистрация: 12.01.2013
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 5
Ульи: перевожу а рогаті
Адрес: м.Козятин
Возраст: 42
Сообщений: 688
Сказал(а) спасибо: 549
Поблагодарили 392 раз(а) в 108 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 13 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 21
Закачек: 0
Вес репутации: 211
Antton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутациюAntton имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?
стовпи ми арендуем у єлектрмереж)). і звісно є всі дозволи з укрчастот нагляду, і аєрокосмічного агенства.. і всі висновки єкології і тд.. теж. без того державні організації з вами не працюватимуть.))).
Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?
Ні .. В місті діють ще 3 інтернет провайдера))
Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.
Вам так просто здається.. Наприклад поліція живе за наші податки.. і як би ми її не любили, в разі скоення відносно нас правопорушення ми біжим до них.. і бігом пишем заяви. Це лише приклад. Діти в школі теж харчуються за наші податки.. тільки вже місцеві. і тд.
Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії
А ви не чекайте а боріться..
Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.
мене не цікавлять земноводні.. А акваріуми 2 є.. один 60л. з креветками, і 400л голандець з живородкою.

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Antton, если МЭД не продал выше 160 тысяч, то ему нет необходимости платить податки, и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.
Звісно що він не повинен сплочувати податки до цієї суми, це законно.. і оптимізувати податкове навантаження теж є законні засоби...
Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
А если Вы работаете как фоп, то проблема рентабельности и сплаты податков, это проблема фопа и МЭД тут никаким краем не цепляет Вас.
Я ж не казав що моя рентабельність проблема МЄДу.. не було б рентабельно не займався. Проблема в іншому
Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.
Ось це і є велика омана.. ми зав'язані на державу і вона на нас більше навіть чим ми того самі хочем.. тут нікуди не подінешся.. от дитина в садочку харчується , а податки в місцевий бюджет батьки не сплочують( ми нікому нічого не винні, і нічого не просим) значить їхня дитина харчується за рахунок когось іншого.. і так кругом. це суспільство.. тут поодинці не вийде , навіть коли хочеться.
Antton вне форума