Показать сообщение отдельно
Старый 20.10.2017, 16:17   #32
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сила семей, идущих на зимовку 2017-2018 гг

Проголосував "як завжди".
Переконався в недоцільності осіннього нарощення. На початку серпня позакривав матки пізніх відводків/роїв в ізолятори Хмари. Тепер мої відводки виглядають краще (5-6 вуличок) ніж основні сім"ї в лежаках на батьковій та братовій пасіках. В них мало не половина сидять на 4-5 рамках, та й то якось "ріденько".
Сильні сім"ї вивозив на пізній соняшник - лише собі трохи принесли меду, але зараз виглядають більш ніж достойно.
У мене з батьком помісь на карпатках тому 5-7 вуличок норма (я взагалі не бачив бджіл щоб не влазили на зиму в один рутівський корпус), тому прошу голосно не сміятись з моїх малюків.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
darveter94 (23.10.2017)