Показать сообщение отдельно
Старый 15.09.2023, 23:31   #2264
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

https://youtu.be/jjOYcKTjudw?si=ucvwOFURo_kijlam

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...
Не останній дзвіночок. Може бути кваліфіковано як державна зрада. Розберуться правоохоронні органи.
Де його твердження що плівки справжні?

Добавлено через 17 минут
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Что меняет утверждал что-то Зеленский или нет? На записи Порошенко с путлером разговаривают?
Мені не треба нічого доводити. А от трампістам що винен трамп треба, путіністів неможливо не тещо переконати в трагедії Беслага, вибухах будівель перед 2ю Чечннською, воно їм як бальзам на душу. Ну задушили газом заручників, значить так треба.
Так само і порохоботам, їм нічого неможливо довести. Треба просто достовірні данні та саджати пороха. Бо сценарій прописаний порошенком на перед. Вся ботоферма працює на те, щоб у випадку арешту порошенка, повторити сценарій взяття капітолію у Вашингтоні. Це єдина справжня ціль існування ботоферм, та фейкової медіаімперії. Захистити сивочолого від переслідування. Коли це станеться, то люди вже у післявоєнний час, вийдуть на майдани захищати сивочолого.
Вийдуть і інші люди такі як я в підтримку арешту порошенка. Буду ходити і розмовляти із зомбованими. Уявляєте що зі мною на майдані можуть зробити порохоботи, якщо я їм як аргумент вини вкажу на плівки Деркача? Та як мінімум мене гуртом всі освистають та виженуть з майдану під крики що я провокатор. На багато легше з ними спілкуватись, це постійно задавати їм запитання з очевидними відповідями, але ці відповіді їх будуть спонукати до пошуку правди. І поки це все не зайшло занадто далеко, з цим вже треба щось робити.

Добавлено через 14 минут
Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

https://youtu.be/jjOYcKTjudw?si=ucvwOFURo_kijlam

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...
Можна у вас запитати яка різницчя між Коломойським і Порошенком. Що один, що другий олігархи. Що один що другий проти росії. Коломойський навіть більш радикальніше налаштований проти путіна і руку йому не тиснув. На відміну від порошенка, Коломойський завжди підтримував проукраїнських корупціонерів. А порошенко то створювпв партію регіонів, то був міністром в уряді Януковича. Ну от чесно, яка між ними кардинальна різниця? До мене не доходить чому ви так вперлись в цих олігархів які завжди працюють в спайкі. А лохи вірять що порошенко молодець, навів порядок з приватбанком. Та це улюблена тема порошенка, підкурювати від всих корупційних схем і виходити сухим із води. Заодно і Коломойського відмазав купівлею під фальшивою назвою націоналізація.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием