Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2013, 12:29   #108
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Самодельный рейсмус

Цитата:
Сообщение от yzhigman_it Посмотреть сообщение
думаю, что всё таки ему(механизму) там быть в качестве плавной регулировки.
yzhigman_it, погоджуюся з Вами, про "життєздатність" такого регулювання, але я мав на увазі - (такий в мене підхід до того що я зробив сам в своїх верстатах) можливість точного налаштування , адже будь які механізми складаються з певної кількості деталей,(в Вас їх аж 4 сєрги, також 16 отворів під вісі обертання сєрг,і всі розміри з певними допусками- статичні)) кожна з них може мати відхилення (допуски) від нас незалежні, -креслення це теорія- виготовлення це практика, точність це допуски, совокупнсть допусків дає відхилення від проекту, тому мають бути закладені можливості їх коригування., Тому ниряння можливе, перевірте це так, профугуйте ребро двох метрових дощок (як під склеювання) в різних положеннях товщини фугування, якщо щілин немає то Вам повезло, якщо ні, то як виправити це на вашому прстрої?
Також, ще раз про жорсткість від бокового люфта як з нею боротися?
буде присутння різниця переміщення на "оборот" при русі на і від ножа. (це про пружину).
а різниця висоти підйому на "оборот" присутня і в ексцентриковій системі.

Последний раз редактировалось верес; 16.12.2013 в 12:31.
верес вне форума   Ответить с цитированием