Тема: Павловния
Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2019, 23:31   #19
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павловния

Цитата:
Сообщение от yuasaver Посмотреть сообщение
Вичитав в інтернеті, що досить велика павловнія росте біля природничого музею в Києві біля м. Театральна, справа від пямятника Патона. Користуючись випадком (гуляв з дітьми по Києву) поїхав туди подивитися - спочатку був розчарований, дерево має плоди (коробочки), але знизу дерево (гілки) підрізане, що їх не достати. Діти затягнули до музею, всі були задоволені. І вже на зворотному шляху діти замітили, що деякі опалі коробочки з насінням валяються під деревом (поки що мало, але думаю що з часом буде більше). Назбирали зо два десятки. Тому від походу подвійне задоволення. Насіння хватить гратися на всю зиму і весну.
Спробував розкрити коробочки, і зрозумів, що 5шт мені вже з головою хватить на цей сезон. Тому, зайве можу розіслати, а це близько 10 чоловік. НП - безкоштовно (оплата ваша за доставку Приблизно від 35грн), Укрпочта - компенсація вартості листа в залежності від того, яким листом замовите (звичайне, рекомендоване з повідомлення, з курьерською доставкою) по тарифам Укрпошти на картку. Для Вас дешевше буде Укрпоштою, але для мене краще НП. Якщо буде багато бажаючих, можливо ще зїзджу за насінням.

P.S. Насіння БЕЗКОШТОВНО. Замовлення в особисті повідомлення
А я шукав, де б придбати це насіння. Тепер,щиро дякуючи вам матиму дороговказ. Правда цього року вже не вдасться це зробити - я в дочки у Голландії, бавлюся з внуками , буду до лютого тут...
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием