Тема: [Вопрос]: Медовое вино
Показать сообщение отдельно
Старый 05.06.2017, 20:49   #124
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медовое вино

Я весною підкормлював бджіл ситою і щось там залишилось, от щоб не пропадать добру я трохи влив її в березовий сік на ячмені. Але вранці я замітив інший привкус того напою. Мені сподобалось... Мабуть мед підбродив і добвив щось своє. Березовий сік на ячмені подобається більш чоловікам, жінкам - грушки-яблучка. А цей напій сподобався і жінкам. Я ввечері брав дві півторалітрові банки того заправленого соку і добавляв в них по дві ложки сівшого меду. За ніч мед весь розтавав і лежав на дні банок. При інтенсивному перемішуванні (збовтуванні) з-під єврокришок добре шипіло. Шістдесят літрів такого квасу не зчувся як і закінчились... Мій старший товариш і колишній бджоляр продегустувавши цей напій сказав що він як якийсь магазинний.
Більше доби, а зазвичай тільки ніч, я не настоював цей напій. Син сказав що не потрібно експериментувати, і так добре.
Може хтось щось подібне робив?
gvf вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Happy hiver (06.06.2017), спасатель 101 (06.06.2017)