Показать сообщение отдельно
Старый 18.09.2018, 15:14   #4484
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 346
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Маю два відводка які зараз займають 4р, на своєму невеликому досвіді можу сказати що при перших заморозках клуб збереця на 3-х рамках однозначно слабаки, можу при холодах посадити через прегородку але дві зими практикую попарне зимування і дві зими по весні попарні чомусь сируни, також єсть декілька сімей які зараз на 10р на моєму досвіді такі сильні сімї чомусь всю зиму активні при тому із зими виходять 6 - 7р майже те саме які пішли в зиму на 7 - 8р можливо причина в тому що в мене вулики ппс і для сильних сімей маловідчутні холода, єсть така думка якщо при крайній обробці біпіном відірвати із 10р по рамці джоли та поставити в 4р слабаки, за любу думку буду дуже вдячний хоч підтримаєте а хоть добряче облаєте.
Звісно можна відірвати,навіть,потрібно відірвати і підсилити слабака,тільки зробити це ще в серпні,а не у жовтні...
Три рамки в зиму це однозначно мало,звісно,вони перезимують,якщо правильно підготувати,але весною будуть слабенько набирати силу,я б не став такі запускати,я запускаю в зиму мінімум на 4 гарно обсиджених пізно осінню рамок,все інше об’єдную.
У вас вулики ппу тому зверху повинна бути плівка наглухо закрита.
пасіка вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Віталій В (20.09.2018)