Показать сообщение отдельно
Старый 21.10.2017, 21:33   #463
Masluk
Бывалый
 
Аватар для Masluk
 
Регистрация: 30.08.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 20
Ульи: Многокорпусные ППУ Рут
Адрес: Украина,Донецкая область,Мангуш.Живу в Мариуполе.
Возраст: 53
Сообщений: 1,111
Сказал(а) спасибо: 941
Поблагодарили 417 раз(а) в 92 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 192
Masluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутациюMasluk имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Многокорпусное содержание пчел

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Сьогодні проливав біпіном. Думав повитягую позначені рамки де був розплод, та де ж там!... Дехто десь накрав собі ще корму (видно свіжак на місці роплоду), а в декого ще є личинки на 2-3 рамках. Це при тому що в нас холоднеча і не зовсім льотна погода з початку жовтня.
Десь читав, що бакфаст довго сіє, невже моя карпатка в 2-3 поколінні стала бакфастом? А якщо серйозно, то що вони думають зимою їсти?
Я зимую в одному корпусі рута (6-9 рам залишається по силі сім"ї). Закормлюю по обставинах 5-20 серпня по 6-15 л.сиропу (так щоб залились і почали тягнути язики). При закормі знімаю утеплення, льотки не скорочую (нижній на весь корпус). Матки переважно перестають сіяти на певний час, але потім знову беруться за справу з подвійною силою до листопада....
Як результат їх повномедні рамки знов стають маломедними, а в мене болить голова при остаточному зборі гнізда на зиму. Третій сезон вже борюсь з такою працьовитістю маток.
Хто зимує на одному корпусі, де ви берете повномедні? Що я роблю не так? Чи то прояв м"ясистості породи моїх бджіл?
Кормите позже.Пусть в августе-сентябре выведут зимовалую пчелу,а потом закармливайте.
__________________
Мальчик потерял веру в логику,когда на пасике его укусила коза
Masluk вне форума   Ответить с цитированием