Показать сообщение отдельно
Старый 04.12.2013, 08:23   #114
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медогонка своими руками.

Цитата:
Сообщение от haphap Посмотреть сообщение
Немолодой, класно Ви придумали механізм синхронноповоротных касет, одне питання: Де стоїть пружина яка ставить касети в напрямку до центра, чи у вас якийсь інакший механізм??
Це не я придумав. Я виклав фото готової медогонки фірми "Меліса 93". В цій конструкції всі касети повертаються з одного крайнього положення в інше вручну, повернувши лише одну касету. В медогонці ж Грановського, яку Ви хочете зробити, поворотна система забезпечує автоматичне розміщення касет с спокійному стані ротора в радіальному порядку. От цю систему повороту Вам і слід дублювати.
Щодо касет від "Меліси 93", то підтверджую їх надійність. міцність і зручність. А бокове вертикальне ребро я зробив суцільним, вваривши невелику смужку із нержавійки. Тепер зручніше вставляти і виймати рамки: (http://www.picshare.ru/view/1750687/).
Механізм повотору можна подивитись і почитати: http://mwob.com.ua/showpost.php?p=44828&postcount=107
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 04.12.2013 в 08:29.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (05.12.2013), haphap (04.12.2013)