Показать сообщение отдельно
Старый 12.12.2017, 16:26   #465
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1045
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Экспорт украинского мёда

Andriy Yarmak (Директор по инвестициям у Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций (ФАО):

Зараз працюю над нашою торговельною місією до Сингапуру та Малайзії для представників медового, плодоовочевого та органічного сегментів агробізнесу. Заглиблююся в аналітику по глобальному ринку меду, а також активно читаю групи пасічників в ФБ, вайбері і т.п.

Прихожу до дуже цікавих висновків. Причому я ці висновки перевіряю і так і інакше, і розумію, що я правий. І це реально дуже цікаво. Власне самі висновки:
1. Наступного року Україна може стати експортером меду №2 в світі. Аргентина, багато в чому по причині конкуренції з нами, знижує експорт, а ми, дуже швидко нарощуємо. Чому я впевнений що ми будемо нарощувати експорт в наступному році? Бо зараз абсолютно нереально купити бджолопакети в Україні - все заброньовано і розібрано наперед. Всі збільшують пасіки. Зростає зацікавленість промисловим бджільництвом і йдуть в цю галузь інвестиції.

2. Приблизно 5-6 років нам потрібно, щоб наздогнати Китай та вийти на чільні позиції по експорту. Чому я вірю в те, що це можливо? Саме тому, що зараз пішов конструктивний обмін інформацією про ефективні технології бджільництва, і є величезний прогрес не тільки в кількості вуликів, але й в ефективності медозбору. Також тому, що зараз ми можемо легко подвоїти обсяги збору меду тільки за рахунок наявного соняшнику.

3. Ми можемо вже наступного року отримати збільшення врожайності значного переліку культур, навіть в домогосподарствах, лише за рахунок того, що кількість бджіл в країні зросте. Але ми точно, якщо не буде критичних кліматичних умов, отримаємо вищу врожайність соняшнику, а отже буде й більше експортовано олії. Нагадайте мені цей прогноз за рік!

Чому важливо бути номером 1? Тому що це репутація, і маркетинг значно спрощується!

Ой, скільки ж у нас можливостей! І це буде реалізовано, не зважаючи на наперсточників при владі!
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (12.12.2017), АНД (13.12.2017), Владимир Татомир (12.12.2017), Кудлянин (13.12.2017), Микола62 (16.12.2017), СанСанич (12.12.2017), Юрий Нефёдов (12.12.2017)