Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2019, 07:52   #88
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Изготовление альпийского улья

Цитата:
Сообщение от МедАль Посмотреть сообщение
Це дуже делікатне питання. Я настільки сповнений поваги до свого друга Володі Татомира, що навіть і подумки не хочу йому щось нав"язувати. Бачите, виготовлення нового виду продукції - не така проста справа, як може здаватись. Потрібне деяке нове обладнання, нові приспособи, нова оснастка, нові підходи до виробництва. Це, образно кажучи, мова про ту бабу, яка не мала клопотів і купила порося. Чи потрібне оте "порося" В.В? Тут слово за Володимиром Васильовичем: як він скаже - так тому й бути.
Шкода тільки, що він поки що не сповнений ніжними почуттями до альпійських вуликів...
Але, як співають "Любовь нечаянно нагрянет..."
Ну не знаю... Я хоч I не настiльки досвiчений, як Ви, тим бiльш не виробничник, як Володя Татомир, але менi вулики здалися трошки простiшими у виготовленнi, нiж звичайнi. Iх навiть клеiти не треба.
Але ж якщо не спитати, то як узнати? Хоча, форум вiн читае, то мабуть щось скаже
novichok вне форума   Ответить с цитированием