Показать сообщение отдельно
Старый 25.10.2012, 14:55   #5
король орест
Бывалый
 
Регистрация: 25.08.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 220
Ульи: лежаки
Адрес: Україна,Львівська обл.,с.Городище
Возраст: 58
Сообщений: 1,280
Сказал(а) спасибо: 1,014
Поблагодарили 1,562 раз(а) в 392 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 363
король орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Серые горные кавказские пчелы

Цитата:
Сообщение от Anatoli Посмотреть сообщение
,ніхто не утримує сіру гірську кавказьку?Неповірю!!!Може нехотят засвічуватись!?А я ось хочу попробувати в наступному сезоні,і знайшов кінці,де можна взяти такби мовити чисту.І пасічники півдня дуже задоволені нею
Давно,років 18-20 тому,теж був загорівся,начитався літератури,-ніби одна із кращих. На той час мав купця на пакети із Волгоградської обл. Росія. Його слова:якщо вона булаб така хороша я б до тебе більше 2тис. км. не їхав, а брав кавказянку,від нас тут рукою подати і проблем із границею ніяких. Моя думка:- гарна порода,але має мінус у зимівлі.Але попробуйте,-порівняєте.
король орест вне форума   Ответить с цитированием