Показать сообщение отдельно
Старый 01.04.2018, 23:21   #71
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,239
Сказал(а) спасибо: 8,380
Поблагодарили 19,427 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Что лучше покупать: пакет или семью?

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Минулого року отримав пакет на чотири рамки в останнiй день квiтня, единим недолiком якого була цiна (що там залишилось у продавця, та вже не моя справа). Власне, тому мабуть i всi плюси, що це майже вся сiм'я на той час. Iншi пакети були у серединi травня у форматi 3+1 (а десь I 2,5+1) i то зовсiм iнший розвиток.
Щодо роiв, гаразд, якщо первак то хай буде по вашому, шановний практик, не сперечатимусь. Але загальний висновок (свiй) вже приводив. Хоча якщо Ви не купуете пакети, то яка може бути практика?

Добавлено через 4 минуты


Я не знаю, почем рои, если хороший по 500 грн, то конечно выгодно, если по 1000, то уже ничем не лучше
Щоб писати,треба мати уяву про що писати,відводок,це і є пакет,а чи він продається,чи розширюється власна пасіка,це без різниці,чи може ,по теорії нетак,торік рої в нас цінили по 300 грв,а другі рої з неплідками ніхто невпускає,бо сім'ї не лишається.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
бігунець (01.04.2018)