Показать сообщение отдельно
Старый 27.01.2018, 13:20   #313
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Цитата:
Сообщение от Микола П Посмотреть сообщение
У меня обогреватели на 5 вт, при -7 на улице в 10 рамочном улье на рамку 230 температура под рамками +2, только что смотрел термометр.
а без підігріву, яка температура в тому ж місці, запитую тому, що 5 вт дуже мало, щоби мати такий перепад, аж в 9*, навіть якщо в Ваших вуликах теплові втрати порахувати за 1 вт/градус, то вже треба 9 вт.
в мене цю зиму є одна особлива сім"я, вчепилася за низ гнізда, так в зоні контролю сама тримає плюс 8-12* градусів, причину знаю, попробую,виправити, то мій косяк, пізно обєднував три рої в одну сім"ю, на 5 ти корпусах, при нормі три, тож гніздо мало розірваний вигляд на три частини, спочатку під"їли мабуть кожний своє, а потім змістилися донизу,де було ближче, рої були різні за силою, тож припускаю що мігрували слабші до більш сильного і залишили верху корпус з кормами який став відділеним пустим від об"єднаного клубу, вже прибрав пустого, незнаю, чи підуть догори, мабуть треба збільшити температуру , за 15*, щоби клуб розпався і мігрував на верх, або розігріти новий корпус, і замінити , вилучивши з вулика холодний, пишуть що при такому варіанті почувши тепло зможуть теж піднятися вверх.
п.с. в усіх інших майже однаково, без підігріву, при ззовні -7-9* під рамками (3 см нижче), температура від1 до 3* градусів морозу, підігрів на цей момент налаштований на плюс5*.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 27.01.2018 в 13:40.
верес вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: