Показать сообщение отдельно
Старый 02.08.2016, 20:33   #36
Alexandr L
Бывалый
 
Регистрация: 18.08.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 10+
Ульи: лежак, 12 рамочные дадан с магазинами
Адрес: украина, черкасская область
Возраст: 71
Сообщений: 6,831
Сказал(а) спасибо: 5,706
Поблагодарили 6,349 раз(а) в 830 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 29
Сказали "Не согласен!" 51 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 1083
Alexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутациюAlexandr L имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
це все надумані ветеранами, неінакше, як забобони. я в темі "влажность меда" писав про простий спосіб визначення вологості меду, і розмірковуючи далі, зробив висновок, ,що мед який знаходиться в вулику (гнізді) протягом тривалого часу (думаю це 5 і більше діб) набуває вологості не більше 16-18%, чому так думаю, та тому що саме мікрокліматичні умови в вулику вологість 65-70% та температура 34-35*С недадуть більшої вологості, це теж саме мабуть, що відбувається і з вологістю деревини вулика, особливо рамок, які на протязі сезону мають вологість в межах 14-15%.
От тож, визначальним в значенні вологості меду що перебуває в чарунках сотів є час його перебування в тих сотах, а те, що він ще не печатаний, не є доказом заниження його якості.
Изучите литературу о меде.
Alexandr L вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Василий (02.08.2016), Мефферт (02.08.2016)