Показать сообщение отдельно
Старый 08.10.2012, 09:35   #8
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 50
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 310
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Відгуки про заходи.

Отже, хочеться розповісти про відвідування "Бджолярського кругу".
Виїхав я з міста Києва 5,10 об 11 годині та прибув на місце у 17,25. Дорогу після "Євро" ще не угробили , місцями залишки старої,місцями ще копирсяються-щось роблять. Але, їхати можна. Власне я вже на місті, тому відразу реестряція. Дивно, але я у списку вже 89. Поселення...зайняло хвилин 20, поки вибрали, поки подивилися. Номер з гарячою водою, туалет та ванна теж присутні. Окремої уваги заслуговують інтерєри. Хто за свого життя відвідував бази відпочинку великих заводів за часів СРСР, той мене зрозуміє. Отже я потрапив у далекий 1986-88 рік. У душі занило і захотілося морозива "пломбір" у стаканчику за 21 копійку, та проїхатися на трамваї за 3 коп., але мова не про це.
На вулиці вечір,за вікном репіжить дощ, а машини прибувають і прибувають. Із сусідньго корпусу доносяться пісні , то мабуть зустрілися давні друзі.
База знаходиться у фантастичному місці, на березі водосховища прямісінько в лісі. З корпусу, де я оселився, до їдальні хв. 5-7 топати ніжками. Воно і правильно поки дійшов, то нагуляв доброго апетиту. Ранок зустрів гостей сонцем та теплом. На площі розмістилися люди у палатках, розставляючи та вихваляючи свій крам. Почалося спілкування, братання, зустрічі однодумців. Офіційне відкриття... промови. Час плине, вже і вечір, банкет, знову спілкування.
Ранок, сніданок... голова починає закіпати від кількості інформації, семінари. Все. Тепер до дому.
P.S. Я навмисне не зупиняюся на темах та подробицях цього заходу. Всі мої враження не можливо викласти в обємі одного "посту", а передати ту атмосферу, що панувала на зібранні "Бджолярського кругу"взагалі не можливо-це треба пережити самому.
P.S. P.S. Хотілося окремо подякувати нашим форумчанам PDD, cveklov за зустріч, та вибачитися перед beekeeper за те, що не знайшов хвилинки на спілкування. Каюсь, більше не повториться.
Висновок. Чи сподобалося? Так. Чи поїду ще? Так. Пожалів лише про те, що не взяв відеокамери і дуже.
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bredun (08.10.2012), віталий (08.10.2012), Ворон (08.10.2012), Димас (08.10.2012), Миха (02.01.2016)