Показать сообщение отдельно
Старый 09.09.2023, 23:41   #1217
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Обо всём и ни о чем...

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Не хочу цитувати ваші ж слова.Мені цікава ваша логіка. З ваших слів Ющенку не було пофіг на армію аргументуючі призначенням на посаду Гриценка( хоча зі слів Гриценка, Ющенко дуже здивувався коли Гриценко обрав собі посаду міністром оборони після помаранчевої революції) як хорошого міністра?
Тобто з ваших слів або Гриценко хороший. Або все ж таки Ющенку було пофіг на армію.
Я власне, вже написав все, якщо не зрозуміло, раджу читати ще раз. Але ок, спробую знов. Отже:
З моїх слів Гриценко ПОГАНИЙ - бо він причетний до розпродажу (офіційно це називається ВІДЧУЖЕННЯ - уточнення для провидця з берегів Сейма) великих об'ємів військового майна, що мало багато ознак корупційних дій і - головне - привело до послаблення обороноздатності нашої країни.
Я уявлення не маю, було Ющенку пофіг на армію, чи ні. Але він призначив Гриценка. В більшості країн міністрів призначають ПІД КОНКРЕТНІ ПРОГРАМИ ЧИ ЗАВДАННЯ. Відповідно, якщо вірити мені (що Гриценко злочинець і розпродавав армійське майно), то Ющенку дійсно було пофіг. якщо вірити тобі ( що Гриценко був поставлений саме під програму модернізації арміі і витягування її з лайна), то Ющенку не було пофіг на армію.

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Я всі наративи предвиборчої порохоботської кампанії чорного піару в сторону Гриценка пам'ятаю. Здивований що хтось в ці маніпуляції досі віре.
- Чому ти пам'ятаєш наративи порохоботської кампанії, але не пам'ятаєш наративи антипорохоботської?
- чому ти не спромігся перевірити хоча б частину цих наративів?
- чому ти називаєш маніпуляціями відкриті дані? Якщо це брехня, то як можна це довести? "Вірю-невірю" не рахується
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Вам вище писали, що міністерство оборони не займалося продажем майна. Так був з міністерством оборони узгоджений список того що можна продати. І це не прирогатива Гриценка зкинути з себе відповідальність за продаж. Ви ж самі і написали що в деяких, а особливо фінансових питаннях прем'єр мав більші повноваження за президента.
Спеціально для писавших вище я підкреслив: це ВІДЧУЖЕННЯ майна, яке потім продали через інші відомства (а взагалі воно й склалося в розпродаж. Сенс процесу якось міняється?). Відчуження майна армії НЕМОЖЛИВО БЕЗ ПІДПИСУ МІНІСТРА. Це саме його прерогатива, й відповідно — або бути співучасником цього (а може й ініціатором - мені невідомо), або робити щось інше і залишитись незаплямованим — його вибір.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
П.с. Диву дивуюся які тут всі політично "обізнані" по питанню Гриценка. Він був міністром в далекому 2007му. 16 років пройшло. А про нього пересічні пасічники знають скільки подробиць. Диво.
"Обізнані" тут я, ти й пророк з берегів Сейму, більше ніхто не пише. Навіщо маніпулювати?
Я не пересічний пасічник, в мене великий життєвий досвід. Щоправда, як пасічник я дійсно - пересічний.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Може тому ви це знаєте що по рейтингам у другому турі 2009го, 2014го, та 2019го як би Гриценко попав у другий тур виборів, то виграв би вибори кожен раз. Опитування є у відкритому доступі.
Якби ковбаса крила мала, то кращої птиці на світі б не було. Не попав й не виграв.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Три рази перед виборами на нього з усих каналів виливали купу бруду. Та жоден пересічний пасічник не може і приблизно пам'ятати всих інших міністрів і їх ділову активність. Та навіть міністрів оборони по прізвищам не згадаєте.
Купу бруду важко виміряти, а два млрд грн відчуженого майна по курсу 3-5 - легко. Є факти, які це заперечують?

Не треба запам'ятовувати усіх міністрів, треба пам'ятати, що країна - це ми, міністри з президентом - наймані менеджери, а бюджет країни - це наші податки, в тому чи іншому вигляді.

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
І я ще наївний не вбачаю гетьмана в пороху, бо бачите в нього яке стало сиве чоло
Як це розуміти і як прив'язати до Гриценка?
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Якщо ви топите за Ющенка та за Порошенка з одинаковою силою, то чому в 2005му Ющенко звільнив порошенка з посади РНБО? На риторичні питання можете не відповідати
Я топлю за ОДНАКОВЕ ставлення до всіх - до Ющенка, до Порошенка, Януковича, Зеленського, Гриценка - ДО ВСІХ. Категорично не можна вибирати владу почуттями. Сьогоднішня ситуація - результат такого вибору.
Чому Ющенко звільнив Порошенка - риторично відповідаю - не знаю і не цікаво. Але якщо для тебе це важливо - розкажи.

Последний раз редактировалось novichok; 10.09.2023 в 00:21.
novichok вне форума   Ответить с цитированием