Показать сообщение отдельно
Старый 27.11.2013, 15:38   #93
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Охорона пасік

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Віталій,при такій великій пасіці яку ви утримуєте,рої мають виходити максимум в 5-8 сімях,треба переходити,як писав нам ЛАВ на безройову систему пасічникування,тобіш робити протиройові відводки,які зєднувати перед медозбором,або підсилювати сімї закритим розплодом,роблячи медовики,які з молодими матками роїтись не будуть.
Ворон, мені хочеться знайти ще якесь пристосування цьому апарату окрім спостереження. Якщо вдаться продати весною пакети - то роїтись вони не будуть(хоча хто знає, як там карта ляже...)
Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Там в настройках некоторых моделей есть инфрокрасные датчики термального передвижения настраивается диапозон Темп
Все правильно, там є 3 режима чутливості.


П.С. Два тижні назад на моїй пасіці були гості, до охоронця прийшли два його друзі, випили оковитої, та набрашись сміливості чкурнули на мою пасіку. Скрили кришку, і бджоли тут же їх атакували. Один чкурнув в моменті звідтіля, другий ще намагався поставити кришку на місце, у фальці, але з того страху і не побачив що кришку поставив вверх ногами. Получили вони тоді від бджіл добряче... Через декілька днів я прийшов на пасіку і бачу щось неладне, бджоли викучились та облітуються через кришку, зрозумів що на пасіці були "гості", охоронець потім розказав мені цю історію. От з тих пір я і мрію про фотоловушку.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Мирошнык (27.11.2013), МЭД (27.11.2013)