Показать сообщение отдельно
Старый 12.04.2020, 10:21   #5016
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от СКВИРЯНИН Посмотреть сообщение
Тут звичайно, кожен робить по своєму, залежно від досвіду і "своєї" методики. Я в себе забираю стару матку тоді як з'явилось достатньо трута на пасіці для обгулу молодих маток. При наявності зрілого печатного трутового розплоду закладаю через стартер прививочну рамку для виводу маток. У мене це приблизно 1 травня +-. На 9 Травня відбираю у всих сімей маток із невеликою кількістю бджоли (струшую кілька рамок) у 4 рамочні корпуси. На наступний день в сім'ї роздаю маточніки. Через 3-4 дні контолюю 1-вихід матки;2- відсутнісь свищевих. Перед акацією формую сім'ї для медозбору і контроль засіву. Все. Роїння не буває. Навіть якщо прогавив і пропала молода матка, то вроїнняь свищеву, але без роїння.
Матки минулого року працюють як генератор розплоду на сонях. Після відбору частини розплоду в основні сім'ї перед соняхом іде заміна старих маток на молодих. Далі в осінь по ситуації: в минулому році об'єднував в зиму по 2-3. Зимують ідеально.
За 2 останні роки відроїлася 1 сім'я.
Та я хочу подвоїти пасіку. Планую відібрати відводки (3+1), хвости нехай виводять свищову. Потім у відводку теж хочу замінити маток на покупних. Якось так. Хочу з 4 сімей зробити хоча б 7-8.
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
berlin.igor (12.04.2020)