Показать сообщение отдельно
Старый 01.06.2011, 22:10   #8
glider
Администратор
 
Аватар для glider
 
Регистрация: 10.03.2011
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 9
Ульи: лежак 20 рамок, рут, многокорпусный 10 рамок
Адрес: Украина, Винницкая обл.
Возраст: 61
Сообщений: 3,498
Сказал(а) спасибо: 755
Поблагодарили 4,843 раз(а) в 1,181 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 10
Сказали "Не согласен!" 37 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 16
Закачек: 36
Вес репутации: 870
glider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Организация пасеки

Тут багато досвідчений людей, але профі не всі. Наприклад я маю досвід всього 1 рік, але це не завадить одержати на форумі дуйсно професійні та корисні поради.
З системою вуликів на пасіці Ви повинні визначитись самі, так як скільки людей, стільки вподобань, але я б рекомендував почати з декількох лежаків, щоб розібратись в процесах, які відбуваються в сім"ї (порамочна робота з бджолами найбільш результативна в плані навчання). Що до замовлення, то я рекомендую спочатку подивитись вироби, зроблені виробником (ну хоча б детальні фото виробів), перед замовленням обговорити усі деталі до подробиць (товщина дошки, розміщення льотків, тощо). Краще всього замовляти по рекомендації тих, хто вже купував і знає якість виробів.
Якби ви не так далеко знаходились, запросив би на пасіку подивитись мої вироби. А так можу тільки запропонувати фото на форумі.
glider вне форума   Ответить с цитированием