Показать сообщение отдельно
Старый 29.10.2016, 08:22   #138
SkyBlues
Бывалый
 
Аватар для SkyBlues
 
Регистрация: 22.12.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 75
Ульи: Dadan, Rut
Адрес: Ukraine, Kharkiv
Возраст: 55
Сообщений: 920
Сказал(а) спасибо: 557
Поблагодарили 1,706 раз(а) в 306 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 137
Сказали "Не согласен!" 124 раз(а) в 57 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 353
SkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутациюSkyBlues имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Создание организации пчеловодов для экспорта меда

Верес, то ця Ваша думка теж має рацію. Але, якщо уважніше перечитати мої пости, то я кажу про те що с/г не прибуткове до поки воно не стане с/в. Тобто там де немає сучасної техніки і технологій там жопа повна. Навпаки, де вирощування рослин та тварин перетворилось на промислове високотехнологічне виробництво - там все гаразд!

От теж саме і у бджолярів. Чим краще ми будемо опановувати сучасні технології тим конкурентнішою буде наша продукція. Кооперація же, на мою думку, - це не тільки збільшення бджолосімей та об`ємів виробництва, а ще і перерозподіл праці між учасниками та впровадження тих самих технологій.

Наприклад.
Декілька пасічників спеціалізуються на товарному виробництві меду. Один для них вирощує високоякісних маток та розводить поголів`я племінних бджіл. Все це вони роблять використовуючи найсучасні технології. У кожного в господарстві можуть бути свої наймані працівники, або деякі можуть робити за суміцництвом частину часу у одного, а потім у іншого бджоляра. Разом вони сдають аналізи та вивозять мед єкпортеру, разом закуповують інвентар та ліки, а ще є в них за необхідністью найнятий в складчину юрист, що коли треба відстоює їх права у державних органах.

От така кооперація мабуть має сенс інснувати зараз.

Последний раз редактировалось SkyBlues; 29.10.2016 в 08:35.
SkyBlues вне форума   Ответить с цитированием