Показать сообщение отдельно
Старый 23.09.2018, 16:30   #4613
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 346
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Ми,Homo sapijens.і звичний хід конем.
Про коня...вчора поїхав на свій точок(точок це сильно сказано-11 сімей),погода +27,сонечко...на душі приємно...поїхав зробити ревізію,взяв відразу сиропу по 2.5 літра на сім’ю.Сім`ї тут зібрані це рої цього та того року які спіймалися і на пасіці і в ловушки.Одна карпатка,дві-три бакфаст та все інше українська степова.Точок відвідую раз в місяць ато й рідше.Ревізія була це жах,попало і мені і коню який скуб травичку метрів за сто(кінь не мій).Кормів в принципі достатньо в зиму(я з них не відкачував) але дав по 2.5л сиропу і ще ж стільки дам через тиждень.
Щодо ройових маток,так вони більші і мають більш тривалий термін служби,але якщо ви міняєте маток хоча б раз в два роки то цей плюс анулюється,зато рояться вони...
По трутню висловлю свою думку,якщо сім’я закладає його значить він потрібен,трутень насправді відіграє дуже важливу роль,наприклад,підтримує мікроклімат у вулику,тим самим робочі бджоли можуть летіти за взятком,а не сидіти у вулику.Звісно для пасічників,що виводять ранніх маток,да і взагалі маток,він безцінний.В мене на пасіці нуки працюють весь сезон,тому я радий трутню.
Але щоб бджоли не псували рамки з нормальними чарунками я навощую тільки половину рамки і вони відстроюють там трутневі.Інколи вирізаю щоб погодувати їжачків,вони обожнюють таке))
пасіка вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MAKAR-63 (23.09.2018), Roman5 (29.09.2018), Strannik (23.09.2018), бігунець (23.09.2018), Владимир Татомир (23.09.2018),  (24.09.2018), Сергей17 (23.09.2018)