Показать сообщение отдельно
Старый 15.05.2019, 21:40   #5
Yuriy1812
Участник
 
Регистрация: 28.08.2018
Ульи: Визначився, буде альпієць Н=108 у 2019р.
Адрес: Україна,Львівська обл., Карпати
Возраст: 63
Сообщений: 37
Сказал(а) спасибо: 28
Поблагодарили 15 раз(а) в 7 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 14
Закачек: 0
Вес репутации: 71
Yuriy1812 скоро станут замечать
По умолчанию Re: Лечение медом (рецепты)

Доброго здоров'я колеги!
Хочу додати ще один рецепт при каміннях в нирках (оксалати). Не писав цього рецепту, доки не випробував на власній шкурі. Мав камінець в нирці розміром 1см,дошкуляв, коли приходилось важко працювати. Ось цей рецепт:
1. Сироватка молочно-кисла 3л.
2. 3шт білих свіжих курячих яйця (домашніх), помити з милом перед тим, як покласти в сироватку. Кольорові яйця не давати, неприємний кровавий відтінок після того як розчиниться шкаралупа. При кімнатній температурі в темному місці процес розчинення шкаралупи триває 2-3 тижні. Мішечки з білком та жовтком мають піднятись на поверхню, тоді їх проколоти і випустити вміст в сироватку, мішечки викинути. Яйця в сироватці не псуються і не смердять.
3. Додати 300-400г. меду. Брав різнотрав'я по вазі (приблизно).
Розмішував міксером з вінчиком. Розчин має осад, який перед вживанням потрібно розмішати. Тримати готову "бовтанку" в холодильнику.
Пити по 150-160мл. за 30 хв до їди 3р/день. Більше не вживати, бо викличе пронос.
На смак, як перекисле кисле молоко.
Вживати з обережністю. Бо починає пісок та камінь сипатись "як навіжений".
Часом приходилось пити знеболювальне, ящо "піде" більший камінець чи пісчинка, викличе приступ ниркової коліки,може перфорувати шляхи. Пив 30 днів, 3 порції по 3л. з перервами на приготування наступної. Консультація лікаря перед вживанням обов'язкова.
Справедивості ради мушу сказати, що крім цього вживав аптечні пігулки, які приписа в лікар (на травяній основі) 1 міс. та "Нафтусю" 1 міс. Весь процес зайняв приблизно 4-5міс. з перервами.
Чим мені цей рецепт сподобався- не вимиває калій та магній з серцевого мяза як "Нафтуся". А зарас
Yuriy1812 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (15.05.2019), vano (17.05.2019), Дід Василь (16.05.2019)