Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2018, 14:39   #1778
Beeman1
Бывалый
 
Регистрация: 02.01.2018
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 10
Ульи: Рут безфальцеві+магазини на 145
Адрес: Україна, Рівненська обл, на кордоні з Житомирською.
Возраст: 41
Сообщений: 705
Сказал(а) спасибо: 614
Поблагодарили 473 раз(а) в 70 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 159
Beeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Сьогодні боровся з роїнням в моєму альпійці. Як я писав вище, пересадив весною 2 слабачка і одного середнячка. Слабачки ростуть собі помаленьку давав їм для підсилення по рамці печатного з середняка. Тижня 2 назад середнячок був на двох корпусах і магазині - десь 11 рамок дадана. Почала цвісти акація, ну думаю, треба меду взяти побільше, накидаю ще 3 магазини, той що був відстроєний - наверх. В магазинах - по пару рамок сушина, інше - вощина. Далі два тижні тільки ходжу, дивлюся, чекаю меду. Вирішив заглянути у вулик і що я бачу - з трьох доставлених магазинів за два тижні відстроєний тільки один, інші нечепані, меду немає. Поліз у гніздові корпуси - у верхньому суцільна печатка,кілька відкритих маточників, один запечатаний, у нижньому печатка і відкритий розплід. У самому верхньому магазині вийшли бджоли і по новому засіяно. Отже, матка зверху, а звідки тоді в нижньому корпусі відкритий розплід? (між верхнім магазином і нижнім корпусом 1 гніздовий корпус з печаткою і три магазини, з них 2 не освоєні). Що я зробив - корпус з печаткою і запечатаним маточником відніс на нове місце, з нього забрав 2 рамки з печаткою і віддав слабачкам, в яких забрав 2 рамки засіву. На нього поставив нижній корпус, з рамок якого струсив бджолу і відкитий розплід забрав. Сформував корпус з відкритим розплодом і вощиною і поставив на місце сім"ї, бджолу струшував, розплід з магазину по 2 рамки поставив у кожен магазин. Тепер залишилось чекати, що буде - якщо матка попала в сім"ю, то розраховую, що сім"я запрацюї і потягнуть вощину, а у відводку вийде молода матка з маточника і буде нова сім"я. Ну і фото сім"ї і відводка після всіх цих рухівдо речі тепер працюю з нашими полісянками без рукавиць і всього 1-2 укуси, сім"ю розтрусив і не розізлив, а раніше по 2 години сусіди не могли вийти з хат)
Изображения
Тип файла: jpg imgonline-com-ua-Compressed-JnPTxxH5Dsg.jpg (125.3 Кб, 110 просмотров)
Тип файла: jpg imgonline-com-ua-Compressed-kMCQSsVPE2.jpg (111.8 Кб, 98 просмотров)
Тип файла: jpg imgonline-com-ua-Compressed-ZiplCpHQeaGrq.jpg (125.7 Кб, 90 просмотров)
Beeman1 вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
serg2121 (23.05.2018), Владимир Татомир (23.05.2018), Світлана Зозуля (24.05.2018), Сергей Херсон (24.05.2018)