Показать сообщение отдельно
Старый 09.08.2016, 09:19   #349
MaXUA123
Бывалый
 
Регистрация: 22.11.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 20
Ульи: лежак, дадан
Адрес: Решетилівка
Возраст: 38
Сообщений: 556
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 369 раз(а) в 152 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 204
MaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Что за болезнь?

Цитата:
Сообщение от Oleg L. Посмотреть сообщение
Дякую, чекатиму на новини від вас. Хотілося б ще запитати чи використовуєте на пасіці поїлки води і якщо так,то які: індивідуальні - на кожну сім"ю, загальні - проточні чи загальні із стоячою водою. Питаю тому, що у мене загальна із стоячою водою (ємність з плотиком) і здається, що вся пошесть пішла через неї.
Так поїлка то моя постійна мука. На пасіці має бути поїлка з проточною водою. Індивідуальні теж підуть, але коли пасіка за 100 з гаком і на пасіці тільки на вихідних, то часу невистачить.
В кого є які робочі варіанти проточної поїлки?

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Oleg L. Посмотреть сообщение
Це зрозуміло, що найкраще нове. Але звідкись ця зараза взялася у моїх сім"ях. І нема ніякої гарантії, що поставивши нові рамки, сім"я не залетить в чужий вулик і не принесе вам нове "щастя". Як ви обробляли перекисем (протирали, обприскували чи занурювали у розчин) і яким %? Бачив відео дезинфекції рамок на пасіці Гайдара. Вони там у ванні варили рамки у розчині їдкого натру (під ванною вогонь горів). Можливо, щось подібне спробую.
Так віск жеш розплавиься. При заразних захворюваннях потрібна дезінфекція всього запасу суші.
Вже заморивсь писати про дез суші - берете новий оприскувач літрів на 10 купляєте Дезокс або формалін. Робите розчин або 1 % або 6% відповідно і оприскуєте рамки. Надругий день промиваєте питтєвою водою і сушете. Також так дез вулики заставні та інше.
Рамки менш трудозатратно дезінфікувати парами формаліна.
Купіть книжки Руденка там все написано.
Якщо хтось незнає де купить Дезос чи формалін пишіть я дам координати.
забув дописати рамки в яких є мед на переробку на "увісілітілні напіткі" або відкачать, тому що в меді заразу дезінфекція не уб'є.

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Oleg L. Посмотреть сообщение
Це зрозуміло, що найкраще нове. Але звідкись ця зараза взялася у моїх сім"ях. І нема ніякої гарантії, що поставивши нові рамки, сім"я не залетить в чужий вулик і не принесе вам нове "щастя". Як ви обробляли перекисем (протирали, обприскували чи занурювали у розчин) і яким %? Бачив відео дезинфекції рамок на пасіці Гайдара. Вони там у ванні варили рамки у розчині їдкого натру (під ванною вогонь горів). Можливо, щось подібне спробую.
Дививсь відео про даклад Галатюка про якість вощини - так виявляється два 2 виробники з 10 взагалі недезінфікують віск. Я як почув офігів трохи. До речі там називали 4 кращих виробників які роблять нормально. До речі там де я беру з 2003 року вощину ті виробники теж до кращих непопали. Так що моя співпрація з ними після цього вже закінчилась.

Последний раз редактировалось MaXUA123; 09.08.2016 в 09:25.
MaXUA123 вне форума   Ответить с цитированием