Показать сообщение отдельно
Старый 23.08.2018, 20:09   #4215
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 346
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Василий Посмотреть сообщение
В своей практике использовал кормушки верховые но отказалс и последние годы только пакеты
Гигиена превыше времени потраченого на наполнение пакета
Кормушки нужно один раз в трое суток дизинфицировать так что час на дизинфекцию превышает все траты на заполнение пакета та и воровок меньше
Я також тільки почав займатися бджолами використовував кормушки,але відразу відмовився із-за бджіл-злодійок та ос.Тоді були вулики лежаки,які сам робив,ті без щілин,а більшість купував б/у тому знаходилися шпарини для злодійок.Зараз вже вулики маю достойні тому злодійка не лізе,хіба що через льоток.Але сім`ї охороняють достойно.Плюс використовую ловушки для ос.

Добавлено через 20 минут
Цитата:
Сообщение от ELIGIT (Алекша) Посмотреть сообщение
Согласен.
+ кормушки нужно ХРАНИТЬ и юзать только временами
+ кормушки нужно сделать\купить.
Вони складаються одна в одну тому місця займають дуже мало
Так,прийдеться трохи розкошелиться,я цю весну купив 50 штук,задоволений як слон))
Я пасічник вихідного дня,кожна хвилина на вагу золота.Вихідні дні хочеться проводити не тільки на пасіці,а ще є близькі люди,а відпочивати коли?)
Вони економлять купу часу.На наступний рік буду думать приспособу щоб залить сахар водою і без моєї участі він розмішувався.
Скажу так,в мене це не тільки хоббі а ще і заробіток невеликий,тому я прораховую скільки коштує мій час на пасіці,можливо легше тримати 5 вуликів для себе а ті гроші піти десь підзаробити,тим самим різноробочим.
пасіка вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Serhii (26.08.2018), бігунець (23.08.2018), верес (24.08.2018), Роман 72 (25.08.2018)