Показать сообщение отдельно
Старый 16.07.2018, 15:34   #6030
ЯроБа
Бывалый
 
Регистрация: 26.06.2015
Пчелостаж: 3+
Пчелосемей: 10+
Ульи: лежак на українську рамку
Адрес: Україна, Івано-Франківськ
Возраст: 59
Сообщений: 2,040
Сказал(а) спасибо: 1,643
Поблагодарили 1,096 раз(а) в 291 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 26 раз(а) в 10 сообщениях
Файловый архив: 14
Закачек: 0
Вес репутации: 319
ЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутациюЯроБа имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Вчора провіряв свої ловушки. На одному "грибному" місці цьогоріч зайшов вже третій рій, але, якщо попередні нормально поселялися в ловушку то останній привився під ловушкою, практично до дна. Думав що прилетіли тільки що бо клуб був як завжди, та і провіряв днів 6-7 тому. Але виявилося що рій таки кілька днів вже тут. Відтянули 4 язики на дві долоні кожен, навіть деякі вже були "засіяні". Бджола не розліталася, так як падав досить сильний дощ. Вдалося його нормально зняти в ящик і "поселити" на два дня в підвал, бо від пасіки до ловушки не дальше як 500-600 м. Тепер хочу підсилити одну сім'ю. Питання полягає в тому, чи можу я безпроблемно поселити до потрібної сім'ї, чи все таки вже потрібно застосовувати методи як і при об'єднанні звичайних сімей, мається на увазі надання запаху і подібне. За час "висіння" може вже сім'я втратила ройовий "настрій" і тепер не буде "проситися" в чужий вулик. Може хто з досвідчених стикався з подібним і підкаже як поступити?
__________________
Борітеся - поборете!
ЯроБа вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Віталій В (17.07.2018)