Показать сообщение отдельно
Старый 10.05.2016, 00:30   #25
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: С Днем Победы!

Що таке 9 Травня для мене? Це пам'ять про мойого діда по матері який звільняв мій, наш, Київ. Це пам'ять про маминого брата який пройшов ту війну в два кінці і закінчив її в Австрії. Це пам'ять про трьох татових братів які загинули на війні. Це пам'ять і про мойого тата, 27 року народження, який також встиг повоювати, а потім ще 7 років служив в армії. Їх вже всіх немає з нами...
Оте пуйло сказало що і без українців Росія б виграла війну. Один дядя загинув під Києвом, точніше біля села Пилява, це там де річка Тетерів впадає в Дніпро. В 70 році, через військомат, нас запросили на День Перемоги в це село. Коли заповнювали водою Київське водосховище, приказали перенести братську могилу на краю села так як вода могла затопити її. По медальйонам знайшли всіх загиблих. Братську могилу перенесли в центр села, точніше з однієї зробили дві. В одній перезахоронили всіх солдат армії, а в другій всіх мужчин цього села яких "призвали" в армію і їх гнали на німців. Їх не переодягнули, без зброї, погнали в атаку на німців. Плацдарм був дуже важливим, село чотири рази чи більше переходило з рук в руки. Скажіть мені, кому я повинен подякувати за Перемогу - Ватутіну який керував звільненням Києва чи моєму дяді і багатьом тисячам загиблим під Києвом. Ватутіну в Києві поставили гранітний пам'ятник, а таким солдатам як мій дядя - гіпсові або цементні пам'ятники.
В тій війні "схлестнулись" два дракони (націонал-соціалістичний та комуністичний) , другий переміг. От тільки німці після тої поразки одумались, а Росія ще перебуває під впливом того дурману. Україна в кінці кінців відходить від того дурману і тих комуністичних казок про війну.
Пам'ятаймо про наших рідних які здобули цю важку перемогу над одним драконом. Іншого дракона який сидить в наших мізках ще потрібно перемогти.

Добавлено через 31 минуту
Мій тато все життя розшукував свого брата, який пропав на війні. Всі звернення в архіви нччого не давали. Але дідусь Гугль вивів мене на ОБД Мемориал, через нього я і знайшов дані про мойого дядю. Жалко що батько не дожив до того часу. Попробуйте, можливо хтось і знайде своїх рідних.
https://www.obd-memorial.ru/html/how-to-search.htm
gvf вне форума  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
baristor (10.05.2016), glider (10.05.2016), Ivas (10.05.2016), MERLIN-2 (10.05.2016), Urik (10.05.2016), vovchik (10.05.2016), АНД (12.05.2016), Андрей Андреевич (10.05.2016), верес (10.05.2016), Владимир Татомир (10.05.2016), Димас (10.05.2016)