Показать сообщение отдельно
Старый 12.07.2018, 11:05   #98
василь 1
Бывалый
 
Аватар для василь 1
 
Регистрация: 15.03.2014
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 9
Ульи: украинец
Адрес: украина
Возраст: 57
Сообщений: 2,413
Сказал(а) спасибо: 2,325
Поблагодарили 134 раз(а) в 48 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 15
Закачек: 0
Вес репутации: 256
василь 1 имеет неукоснительную репутациювасиль 1 имеет неукоснительную репутациювасиль 1 имеет неукоснительную репутациювасиль 1 имеет неукоснительную репутациювасиль 1 имеет неукоснительную репутациювасиль 1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вывод маток.Сезон 2018 года.

Цитата:
Сообщение от Віталій В Посмотреть сообщение
Другий рік виводю матки від кращих сімей за що велика подяка Генадію Степаненко який розжував та в рот поклав, вродьби все получаєця сімї з весни добре стартують і розплід доволі не поганий
Вложение 26970
на акації та й до того як зовсім обірвався взяток можу працювати без димаря і ні одного вжалювання за виключенням якщо придавлю і то не завжди, матки закладав на цвітіння акації з маточників
Вложение 26972
вихід гарний і в кожному маточнику добряче залишаєця молочка але дуже погано повертаюця матки, підскажіть будь ласка чі можуть голуби ловити маток чі якось мішати поверненню маток, сусід розвів голубів які постійно пасуця в мене на городі на відстані 1 - 3м від вуликів замітив що бджоли нападають на голубів особливо на білих, після взльоту голуба до півсотні бджол ганяюця за голубами та намагаюця вжалити, зараз голуби майже на город не сідають бджоли відучили але пасіку вивіз і голуби потроху починають залітати на город, заклав знову маток і не знаю що робити чі жити в полі до поки матки не облетяця чі все таки голуби не поміха ???.
Розжуйте ще мені про вивод маток.
з пов.Василь

Последний раз редактировалось василь 1; 12.07.2018 в 11:08.
василь 1 вне форума   Ответить с цитированием