Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2016, 09:33   #2324
Ironcity
Бывалый
 
Аватар для Ironcity
 
Регистрация: 05.06.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 10
Ульи: 12 р. двухкорпусной дадан, лежаки
Адрес: Україна, Кривий Ріг; пасіка: Дніпропетровська обл., с. Мар'янівка
Возраст: 42
Сообщений: 1,131
Сказал(а) спасибо: 781
Поблагодарили 1,084 раз(а) в 209 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 261
Ironcity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед в 2016-м

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
Оце вже підхід. А то хохли, менталітет....
І взагалі, якщо це НАШ якісний мед, то тільки у мережах та ЗМІ закидаються всякі шняги по якості. Я в шоці був і приємно здивований, коли дізнявся, що мій сонях 2 роки тому поїхав до Японії в якості гостинця і достойно оцінений. Так це ж СОНЯХ!
Викидати вже пора з голови всякі забиті в голову "хохли, менталітет".
І піднімуться задниці в цьому році і повезеться мед у роздріб а ж бігом.
Декілька років тому був у Німеччині по роботі. Колега запросив до своїх батьків. Серед гостинців брав кагор(було прохання саме про кагор з України) і мед. Його батьки подякували (ну, думаю, з ввічливості), але коли почали говорити про зв'язки Німеччини і України вони кажуть от серед того що ми хотіли б імпортувати з України - це мед. Таки реально сподобався.
Я почав цікавитись в супермаркетах Німеччини цінами на мед. Ціни для нас дуже цікаві, але - це переважно монофлорний мед.
Ironcity вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: