Тема: Малина
Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2019, 10:33   #14
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Малина

Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
О, пане Василю, дякую. А то я дані ці вже не тримаю в голові.
Пам"ятаю , що малина дає так, як приблизно колись гречка медувала у нас.

Добавлено через 4 минуты


Бджоли самі знайдуть. А малинники після вирубки дуже швидко розростаються.

Добавлено через 9 минут


"Не той тепер Новгород, і Хорол-річка не та"... Правильно - багато від чого це залежить. У мене малину в лісі насадили дачники. А сорти у них були різні. І хоч вона й здичавіла, та все ж є й ранні та пізні сорти й ремонтантна теж. Отож і маю я більше 20 днів цвіту.А ви кажете 5 днів. Прослідкуйте за своєю малиною. У неї не одна ж квітка, а цілі суцвіття... І ще - малина дає нектар і в дощ, і при похолоданні.У неї квітку так розположено, що дощ нектар не змиває. Мої баки і в невелику мряку на неї літають. Отож - стабільніше медоноса я не зустрічав.
Те що ваші баки і в приморозок можуть на малині скакати від квітки до квітки я охоче вірю. Те що бджоли працюють не означає, що КУ іде в +. Так само з яблунь в моїй місцевості за 5 років спостережень взятку не було зате ж робота яка - дерева шуршать.
В цьому році КУ плюсовав на малині рівно 3 дні, минулого - 0.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (14.12.2019), анна сергеева (14.12.2019)