Тема: [Вопрос]: Медовое вино
Показать сообщение отдельно
Старый 06.06.2017, 15:59   #131
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медовое вино

Цитата:
Сообщение от Andruhan Посмотреть сообщение
Да, з ячменем пережареним і трошки грушок, а як в якому бутелі так тільки ячмінь! Часом не в сторону Сепища 13 км?
Ні, не з пережареним, а піджареним до кольору трішки темнішим ніж магазинна темна гречка. Потрібно весь час помішувати щоб не підгоряло, але невелика кількість чорних зернин все рівно буде яка на якість квасу не впливає.
Квас на грушках-яблучках швидко укисає та й швидко прокисає, а ячмінний довго зберігатиметься, але в мене він довго не не стояв - випили швидко, в основному - я, і трохи, по вихідних, - син.
Якщо є можливість добувати березовий сік в кількості 50 (можна й більше) літрів, рекомендую. Якщо немає бутлів 10-и літрових, то бідони з-під меду мабуть по весні вже пусті стоять. А добавляти мед чи ні, то вже попробуєте і вирішите потім. Мені сподобалось.
Андрію, відповів в лічку.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (07.06.2017), АНД (08.06.2017)